×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Proszę o bardzo pilne napisanie listu otwartego do mieszkańców polski w celu zwrócenia uwagi na ochronę środowiska w kraju. bardzo pilne na konkurs na

jutro bardzo proszę..
:*:*:*
2

Odpowiedzi

2009-12-11T17:08:09+00:00
Drodzy mieszkańcy .......!
Jak pewnie zauważyliście, bardzo dużo odpadów jest w naszej okolicy. Większość osób nie dba o środowisko, niszcząc lasy i zanieczyszczając rzeki. Nikt nie myśli o tym, że za kilka lat nasza planeta może wyglądać jak wielki wysypisko śmieci. Dlatego piszę ten list.Bo chcę wam uświadomić jak ważne jest segregowanie śmieci ktoś sobie pomyśli: a co tam jedno wiadro wyrzucę śmieci to się nic nie stanie a jak całe osiedle tak myśli to śmieci ze szkłem, papierem itd. stoją puste. Dbajmy o naszą planetę sprzątajmy ją segregujmy śmieci w rozsądny sposób nie zostawiajmy po sobie bałaganu i ni wyrzucajmy odpadów gdzie pądź bo to jest nasz planeta. Nasz wielki dom my tym oddychamy sami sobie robimy szkodę dlatego segregacja jest tak ważna.


Bardzo prosiłabym was o zachownie czystości!


Z poważaniem ....
0 0 0
2009-12-11T17:16:51+00:00
Szanowni mieszkańcy zanieczyszczonej Polski!

Apelujemy iż zachęcamy Państwa do dbania naszego środowiska.
Dlatego piszę ten list.Bo chcę wam uświadomić jak ważne jest segregowanie śmieci ktoś sobie pomyśli: a co tam jedno wiadro wyrzucę śmieci to się nic nie stanie a jak całe osiedle tak myśli to śmieci ze szkłem, papierem itd. stoją puste. Dbajmy o naszą planetę sprzątajmy ją segregujmy śmieci w rozsądny sposób nie zostawiajmy po sobie bałaganu i ni wyrzucajmy odpadów gdzie pądź bo to jest nasz planeta. Nasz wielki dom my tym oddychamy sami sobie robimy szkodę dlatego segregacja jest tak ważna.

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci