Odpowiedzi

2009-12-11T20:51:31+01:00
Cześć Aniu!
Chciałam Cię serdecznie zachęcić do obejrzenia filmu ,,Diabeł ubiera się u Prady''. Widziałam go wczoraj i bardzo Ci go polecam, bo wiem, że lubisz komedie.
Opowiada on o dziewczynie, która dostaje pracę w największym nowojorskim magazynie o modzie, ale nie ma żadnego pojęcia na ten temat, a jej szefowa to istna diablica!
Świetna zabawa gwarantowana, więc nie zwlekaj i leć do wypożyczalni.
Pozdrawiam Cię serdecznie!

(twoje imię)
1 5 1
2009-12-11T20:58:26+01:00
Miejscowość, 11.12.09
Cześć Ela!
Przepraszam, ze tak długo nie odpisywałam, ale byłam chora. U mnie wszystko w porządku. A ty jak się czujesz? Wyzdrowiałaś już?
Jak byłam chora to codziennie oglądałam filmy. Jak sama wiesz nie lubię komedii romantycznych. Ale że nie było nic innego na kompie to obejrzałam ,,Króliczek Playboya". Tak mi się spodobał ten film, że postanowiłam ci o nim opowiedzieć. Film ten opowiadał o króliczku playboya, jak sam tytuł na to wskazuje. Wredna dziewczyna która chciała zostać miss września wszystko tak organizuje, że główna bohaterka filmu zostaje wyrzucona z miejsca pracy. Potem ona trafia gdzieś do jakiejś szkoły i wszystko tam zmienia, łącznie z wizerunkiem dziewczyn, które tam chodzą potem się zakochuje... Obejrzyj ten film bo naprawdę warto. Napisz co u Ciebie. Poprawiłaś oceny?

Buziaki
Twoja przyjaciółka........