×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-12T10:22:57+00:00
W tych czasach kłótnie większe lub mniejsze stały się codziennością życia młodych ludzi. Zazdrość, popisywanie się przed rówieśnikami, chęć postawienia na swoim i udowadnianie swoich racji agresją, przyczyniły się do powstania wielu konfliktów. Młodzież nie wie ze wiele spraw można rozwiązać spokojnie, co przyniesie lepsze rozwiązanie niż krzyk, agresja czy oczernianie.
Konflikty wśród młodzieży mogą zaistnieć jeszcze wtedy, kiedy osadzamy kogoś o cos, czego nie zrobił, rywalizujemy,nie podoba nam się czyjeś zachowanie, znęcamy się nad słabszymi czy kozłami ofiarnymi, chcemy się popisać przed znajomymi, bronimy swoich racji lub, kiedy stajemy się agresywni. Konflikty mogą przerodzić się naprawdę w cos wielkiego. Warto wiec poszukać innego rozwiązania. Takiego, które będzie prowadziło rozumem a nie, nieprzemyślanymi decyzjami.... Czasu cofnąć się nie da i o tym wszyscy dobrze wiemy
0 0 0
2009-12-12T10:26:42+00:00
Konflikty wśród nastolatków są bardzo szkodliwe. Młodzi ludzie bardzo często się wyzywają, czasem nawet wdają się w bójki. Nastoletnie dziewczyny często rywalizują ze sobą pod względem wyglądu, co niekiedy prowadzi do anoreksji. Kiedy młody człowiek ze słabą psychiką, usłyszy o sobie coś przykrego, bardzo się tym dołuje, co niekiedy prowadzi nawet do samobójstwa. Wydaje mi się niestety, że takie konflikty zawsze będą, ponieważ młodzi ludzie w szkole ze sobą konkurują. Czy o oceny, czy o to kto jest ładniejszy, bardziej wysportowany, kto ma więcej znajomych.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci