Odpowiedzi

2009-12-12T16:00:52+01:00
Mam na imię Artur. Urodziłem się 8 października 1988 roku w Bytomiu. Rodzice oczekiwali, że ich drugie dziecko będzie dziewczynką. Niestety, zawiedli się. Wydawać by się mogło, że będą z tego powodu nieszczęśliwi, ale wbrew pozorom, jestem ich ulubieńcem. Mieszkam w domku jednorodzinnym z rodzicami i bratem na terenie Suchej Góry, jednej z dzielnic Bytomia. Obecnie jestem uczniem trzeciej klasy jednego z bytomskich gimnazjów.

Interesuję się muzyką i filmem. Moim ulubionym zespołem muzycznym jest Linkin Park, którego muzyki mógłbym słuchać całymi nocami. Pasjonuje mnie również informatyka, szczególnie surfowanie w internecie. Do zainteresowań mogę również zaliczyć sport. Interesuję się: siatkówka, karate i piłka nożna.

Wiem, że największą z moich wad jest niepunktualność. Często bywam upominany za to, że się spóźniam. Doskwiera mi ona szczególnie wtedy, gdy idę do szkoły. Brak mi również konsekwencji w dążeniu do wcześniej wytyczonego celu. Rodzice mówią mi, że mam „słomiany zapał”. Moje usilne próby walki z tą wadą są nieskuteczne. Tyle o moich wadach, teraz czas na przedstawienie zalet. Często słyszę od innych, że moimi największymi zaletami są pracowitość i uczynność. To prawda. Gdy ktoś poprosi mnie, abym coś dla niego zrobił, czynię to bez wahania. Dumny jestem z tego, że mogę o sobie powiedzieć, że jestem uczciwy, co nieczęsto zdarza się młodym i nie tylko! Jestem też otwarty, szczery i prawdomówny. Nie znoszę fałszu i obłudy!

Jak każdy mam wiele planów i marzeń, które chciałbym zrealizować w życiu. Jednym z moich marzeń jest dobrze napisać testy gimnazjalne, które czekają mnie w maju, a następnie dostać się (dzięki dobrym wynikom) do Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach .

Jestem młodym człowiekiem, który tak naprawdę nie wie, co chciałby robić w życiu. Przede wszystkim zdobyć wykształcenie, a następnie dobrze płatną pracę, która „trafiłaby” w moje zainteresowania.
8 4 8
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-12T16:02:57+01:00
Nazywam się ........... Mam ...lat i uczę się w jednym z ....... gimanzjów. Mieszkam z rodzicami oraz rodzeństwem, które zawsze stara mi się pomóc, gdy mam tylko jakieś problemy.
Jestem niską, szczupła, szatynką o niebieskich oczach i jasnej cerze.
Moim zdaniem jestem skromnym człowiekiem. Ambitnie dążę do postawionych sobie celów. Interesuje mnie wszytko, co się dzieje wokół mnie. Dla każdego staram się być miła, wprawdzie nie zawsze mi się to udaje, ale liczą się dobre chęci. Jestem osobą szczerą i można ze mna porozmawiać oraz zwrócić się do mnie o pomoc.
Moje wady to:kłótliwość, upartość ...itp. Gdy postawie sobie jakiś cel, to za wszelką cenę chcę go zrealizować- niestety czasami czyimś kosztem.
Uważąm, że jestem pogodną .....-latką, która dostrzega w sobie zalety, ale też wady. Staram się nad niektórymi pracować-ale nie zawsze mi wychodzi. Do tego potrzebni są przyjaciele, z którymi spędzam dużo czasu.Gdy poproszę ich o pomoc, starają się mi tej pomocy udzielić, za co jestem im wdzięczna.
8 3 8