×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-12T18:38:15+00:00
Mam na imię Paulia. Urodziłam się 24 kwietnia 1990 roku we Wrocłaiu. Rodzice oczekiwali, że ich drugie dziecko będzie chłopcem Niestety, zawiedli się. Wydawać by się mogło, że będą z tego powodu nieszczęśliwi, ale wbrew pozorom, jestem ich ulubienica. Mieszkam w domku jednorodzinnym z rodzicami i bratem pod Wrocławien. Obecnie jestem ucznnnica trzeciej klasy liceum w Czerncy pod Wrocławien

Interesuję się muzyką i filmem. Moim ulubionym zespołem muzycznym jest Linkin Park, którego muzyki mogłbym słuchać całymi nocami. Pasjonuje mnie również informatyka, szczególnie surfowanie w internecie. Do zainteresowań mogę również zaliczyć sport. Interesuję się: siatkówka, karate i jazda konna.

Wiem, że największą z moich wad jest niepunktualność. Często bywam upominana za to, że się spóźniam. Doskwiera mi ona szczególnie wtedy, gdy idę do szkołyi pracy w jednym dniu. Brak mi również konsekwencji w dążeniu do wcześniej wytyczonego celu. Rodzice mówią mi, że mam „słomiany zapał”. Moje usilne próby walki z tą wadą są nieskuteczne. Tyle o moich wadach, teraz czas na przedstawienie zalet. Często słyszę od innych, że moimi największymi zaletami są pracowitość i uczynność. To prawda. Gdy ktoś poprosi mnie, abym coś dla niego zrobił, czynię to bez wahania. Dumna jestem z tego, że mogę o sobie powiedzieć, że jestem uczciowa, co nieczęsto zdarza się młodym i nie tylko! Jestem też otwarta, szczera i prawdomówna. Nie znoszę fałszu i obłudy!

Jak każdy mam wiele planów i marzeń, które chciałbym zrealizować w życiu. Jednym z moich marzeń jest dobrze napisać egzaminy, które czekają mnie w maju.
Jestem młodym człowiekiem, który tak naprawdę nie wie, co chciałby robić w życiu. Przede wszystkim zdobyć wykształcenie, a następnie dobrze płatną pracę, która „trafiłaby” w moje zainteresowania.

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci