×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Czesc. CHcialbym opisac ci moja szkole. Mysle, ze rozni sie ona od twojej. Jest mala ma tylko 10 klas, ale jest tu przynajmniej duza sala gimnastyczna. W

szkole jest biblioteka. Mamy rowniez sale informatyczna z nowymi komputerami. W szkole sa szerokie korytarze. Jest dwupietrowa. Na scianie wisi duzo obrazkow. Przed szkola stoja laweczki. Bardzo lubie moja szkole. Moze i ty opiszesz mi swoja. Pozdrawiam
2

Odpowiedzi

2009-12-13T07:19:33+00:00
Uczęszczam do gimnazjum w Berlinie. Moja szkoła znajduje się w pobliżu kościoła. Do naszej szkoły uczęszcza około dwustu uczniów. W szkole pracuje trzech nauczycieli i dwanaście nauczycielek. Dyrektor szkoły nazywa się Jan Kowalski.
Chodzę do drugiej klasy. Moja wychowawczyni nazywa się Anna Nowak. Uczy historii. Moim ulubionym przedmiotem jest niemiecki i moją ulubioną nauczycielką jest Joanna Kępka.


0 0 0
2009-12-13T08:28:38+00:00
Hej. Moja szkoła nie jest duża jest mała wszystko jest małe oprócz przeczkola. ono zajmuje jeden budynek. Obok znajduje się podstawówka i gimnazjum są razem połączone. Sala gimnastyczna jest średnia. Na korytarzu wiszą najlepsze prace uczniów uzdolnionych plastycznie. Na parterze znajdują się szatnie po stronie prawej a po lewej klasy i sekretariat. Jest tu sala od muzyki z instrumentami obok sala od j. angielskiego która ma interaktywną tablicę. Obok stali od j. angielskiego znajduje się sala informatyczna z nowym sprzętem. Na parterze jest również stołówka. Na pierwszym piętrze znajduje się 8 klas. Jest tam również biblioteka, pokój nauczycielski i gabinet pani higienistki. Na drugim i już ostatnim piętrze znajdują się sale dla klas podstawowych 1 -3. I zerówki.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci