×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-13T13:11:10+00:00
Wisior z czerwonego jaspisu ze znakiem Kaunan :

Troszkę o jaspisie:

Jaspis uznawany jest za "cudowny kamień", "czarodziejski kamień". Jaspis o kolorze czerwonym chroni przed zauroczeniem złych ludzi, przed tak zwanym urokiem. Kto ma na sobie czerwony jaspis nie grozi mu tzw. "rzucony urok", "złe oko". Już 5000 lat temu w Chinach nakładano małym dzieciom czerwony jaspis na szyi właśnie po to, by chronił od zauroczenia złych ludzi. Z braku jaspisu wziął się zwyczaj przywiązywania czerwonej wstążeczki małym dzieciom - właśnie dla ochrony. Jaspis czerwony chroni przed wampirami energetycznymi, które pozbawiają nas energii (stajemy się zmęczeni i apatyczni). Jaspis obdarza nas siłą zwyciężania wszelkich trudności życiowych, zapewnia szczęście i dobrobyt.
Działanie lecznicze jaspisu: pomaga na bóle głowy, leczy krwotoki, wylewy krwi.

Troszkę o runie Kaunan:

Jest to runa ochronna, broni nas przed negatywnymi wpływami. Kaunan jak lustro odbije wszelkie negatywne energie. Możemy ją użyć wielorako: moce, które chcą wyjść na zewnątrz zostaną dzięki niej zawiązane i wyjdą; moce, które starają się do nas dostać z zewnątrz a nie są nam potrzebne, zostaną zawiązane i odejdą. Kaunan pomoże także, jeśli musisz zmierzyć się z jakąś trudną sprawą, którą ciężko Ci ogarnąć. Jej energia wyostrzy rozmyte kształty, rozświetli mroki.
0 0 0
2009-12-13T13:10:35+00:00
Różdżka - Niby nie pozorny patyk , a potrafi bardzo wiele.Jest ona brązowa i potrafi wszystko w rękach czarodzieja . Jedynie czarodziej umie się nią posługiwać. Potrafi on nią rzucać uroki i zaklęcia , a także wszystko co mu może się przydać . Potrafi nią stworzyć wszystko i mogło by się wydawać że to zwykły patyk ale to tak naprawdę potężny przedmiot.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci