Odpowiedzi

2009-12-13T15:42:32+01:00

Szanowni Państwo!


W odpowiedzi na ofertę zamieszczoną na stronie internetowej www.praca.pl dotyczącą pracy na stanowisku specjalista ds. pożyczek chciałam zgłosić swoją kandydaturę.

Posiadam wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie finanse i rachunkowość

Od ukończenia studiów moim celem było i jest rozwijanie kariery zawodowej w bankowości. W związku z tym zarówno moja wiedza teoretyczna jak i praktyczna związana jest bezpośrednio z finansami i bankowością..

Posiadam doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, sprzedaży produktów i usług bankowych dla nowych i istniejących Klientów przy wykorzystywaniu możliwości rynku lokalnego, kształtowania pozytywnego wizerunku Banku, poprzez formę i sposób obsługi Klientów, oraz prowadzenia aktywnych i różnorodnych działań marketingowych wspomagających procesy sprzedaży.

Bank PKO SA jest bankiem, który dzięki innowacyjnym technologiom zapewnia nowoczesne narzędzia zarządzania finansami. Dlatego uważam, iż moje doświadczenie zawodowe będę mogła wykorzystać w pracy dla tej instytucji.

Jestem osobą dyspozycyjna i niezależną, świetnie zarządzającą swoim czasem, oraz wysoce zdeterminowaną do osiągania jak najlepszych wyników i jak najefektywniejszej pracy. Cechuje mnie łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy indywidualnej. Praca, jako specjalista ds. pożyczek byłaby dla mnie spełnieniem osobistych zainteresowań, oraz możliwością zdobycia wiedzy praktycznej i doświadczenia.

Jeżeli zainteresuje Państwa moja kandydatura to z przyjemnością odpowiem na dodatkowe pytania.Z poważaniem
tu imie i nazwisko