Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-13T16:45:50+01:00
3 i ¼ kg = 3,25 kg

19.50 / 3.25 = 6 <zlotych>
1 5 1
2009-12-13T16:47:33+01:00
Za 3,25 kg pani Teresa zapłaciła 19.50zł.Ile kosztował 1 kg mandarynek?
3,25-19,5
1-x
3,25x=19,5
x=6
kosztuje 6 zł