Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-13T16:57:55+01:00
1 ½ kg ---- 18zł /:3
½ kg ----- 6zl /*4
2kg ------ 24zł
Odp:24zł
1 5 1
2009-12-13T16:57:20+01:00
18/3=6
18+6=24 zł

Za dwa kilogramy tortu zapłacono 24 zł.
  • Agon
  • Początkujący
2009-12-13T17:00:21+01:00
18zł/3=6zł
1,5kg/3=0,5kg
1,5kg+0,5kg=2kg
18zł+6zł=24zł
2kg kosztuje 24zł