Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T14:43:12+01:00
1ar=100m²
6arów=600m²

14400zł/600=24 zł

Odp c) 24 zł
2009-12-14T14:43:22+01:00
6a=600m²
14400zł-tyle zapłacono za 600m² działki

14400zł/600m²=24zł/m² - tyle kosztuje 1m² tej działki
czyli c)

xDD
2009-12-14T14:45:10+01:00
6a * 100 = 600 m²
14 400 / 600 = 24
odp:C