Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T19:03:41+01:00
19,80zł cena po obnizce za 2 koszyki

100%-10%=90%=0.9
19,80: 0,9=22

22;2=11
2009-12-14T19:04:34+01:00
19.80 zł : 2 = 9.90 zł
9.90-90%
x-100%
x=(9.90*100): 90=990:90 =11 zł
11 zł-tyle wcześniej kosztował koszyk owoców.
2009-12-14T19:04:51+01:00
100%-10%=90%


90%------19zl80gr
100%--------x

90x=1980zł /:90
x=22zł

22:2=11zł

Odp: Przedtem koszyk owoców kosztował 11 zł