×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T21:00:59+00:00
Gdybym był dyrektorem szkoły chciałbym żeby najlepsi uczniowie chodzili właśnie do niej. Chciałbym żeby uczniowie mieli swoje zdanie i jeśli one nie zgadałoby się ze zdaniem nauczyciela to nie może go ukarac. Chciałbym aby moja szkoła była piękniejsza i żeby sale były lepiej wyposażone. Jeśli by były fundusze wybudował bym lepszą hale sportówą i inne praktyczne rzeczy dla szkoły. Nagany dla ucznia dawał bym tylko w ostateczności. Zrobił bym klasę sportową nie tylko o profilu piłki nożnej np. koszykówka, siatkówka, hokej na trawie. Chciałbym aby moi uczniowie byli dobrymi uczniami i znanymi z inteligencji, dlatego bym organizował więcej konkursów. Chciałbym a by z każdego trudnego przedmiotu byłyby zajęcia wyrównawcze. Zmienił bym zarozumiałych nauczycieli na dobrych, którzy umieli by rozmawiac z młodzieżą. Myślę, że byłbym dobrym dyrektorem i bardzo dużo bym wniósł nowego. Mam nadzieję, że moje wypracowanie podobało się klasie. Dziękuje.
13 4 13
2009-12-14T21:06:56+00:00
GDYBYM BYŁA DYREKTOREM SZKOŁY USTANOWIŁA BYM OBFITE I DARMOWE POSIŁKI ORAZ DOSTĘP DO SALI KOMPUTEROWEJ NAWET POZA LEKCJAMI (TYLKO W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH LEKCJI).DARMOWE POSIŁKI PRZYCZYNIŁY BY SIĘ DO TEGO GDYŻ BYŁYBY WSPARCIEM DLA OSÓB POTRZEBUJĄCYCH A SALA KOMPUTEROWA POMAGAŁA BY DZIECIOM KTÓRE GORZEJ SIĘ UCZĄ ,LUB MAJĄ OPUSZCZONE DNI W SZKOLE ABY NADROBIŁY ZALEGŁOŚCI .
PIERWSZYM MOIM KROKIEM BYŁOBY ZDOBYCIE PIENIĘDZY OD BURMISTRZA MIASTA NA DOBUDOWĘ WIĘKSZEJ SALI KOMPUTEROWEJ.NASTĘPNIE ZAPLANOWAŁA BYM WIĘCEJ KÓŁEK KTÓRE POMAGAŁY BY DZIECIOM W KLASACH 0-6 I POMOGŁY BY IM W NAUCE .GDY MOJE PLANY SPEŁNIŁY BY SIĘ NA DOBRE CHCIAŁA BYM ZORGANIZOWAĆ DWUDNIOWĄ WYCIECZKĘ DO AQUA PARKU KTÓRA BYŁA BY ROZRYWKĄ DLA UCZNIÓW SZKOŁY.


DOPISZ SE LUB POPRAW
7 4 7
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci