×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T14:29:50+00:00
Kiedy człowiek znajdzie się w trudnym położeniu, najtrudniej jest mu dac sobie radę z poczuciem odrzucenia przez innych ludzi. To, że znaleźliśmy się w trudnym położeniu dowodzi, że większość naszej sytuacji nie akceptuje. Czujemy się z tym źle. Właśnie wtedy, jak myślę, oczekujemy wsparcia. To jest rola do wypełnienia przez przyjaciela. Wesprzeć nas dobra radą, pomóc spojrzeć na problem z innej strony. Czasami człowiek tak się zagalopuje w przekonanu, iż najnieszczęśliwszy na świecie, że nie widzi niczego poza własnĄ "czarną rozpaczą".
czasami,bywa też tak, że w ogóle nie mamy racji a nasz spór z otoczeniem wynika z zaperzenia lub nieumiejętności przyznania się do błędu.
Przyjaciel to ktos, kto nas lubi i pragnie naszego dobra. Zawsze kiedy dostrzega konflikt stara się , w moim, przekonaniu, "otworzyć nam oczy" na problem.
Bywa też tak, że potrzebna jest wyłącznie obecność przy nas bliskiego człowieka, to że jest z nami rozumie nasz ból . To bardzo pomaga. Człowiek potrzebuje wsparcia, potrzebuje poczucia, że jest lubiany i potrzebny i komuś nieobojętny. To zadanie dla przyjaciela.
1 4 1
2009-12-15T14:37:56+00:00
Podczas trudnej sytuacji od swojego przyjaciela oczekiwałbym zrozumienia i pomocy. Bo po co mi przyjaciel, który mnie zostawia w moich trudnych chwilach. Gdy ma się bardzo dużo większość z nich to są fałszywi przyjaciele. Fałszywi czyli tacy, którzy są przy mnie tylko wtedy gdy mam pieniądze lub gdy jestem kimś w szkole. Nie chciałbym żeby mi mówił że zrobiłem to źle czy tamto tylko prawdziwej POMOCY.


LICZE NA NAJ :DD .
2 3 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci