Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T16:16:11+01:00
Koszt jednej piłki wynosi 12 zł, a jednej lalki 18zł.

2x+3y=72
2*18+3*12=36+36=72
2009-12-15T17:21:41+01:00
Jest pare tych ro związań aje ja wybrałem te
2+3=5
72:5=14,4

(nigdzie nie nie jest napisane że coś jest droszsze)
2009-12-15T19:53:26+01:00
72 : 5 = 14.4
każdy przedmiot kosztuje 14zł i 40gr