Posłuchajcie .. potrzebuje na jutro prasówki .. WAŻNYCH WYDARZEN ze świata i z kraju po 5 ..
daje dużo punktów wiec prosze nie kopiować z oneta itp..
.. jesli macie jakies co pisaliscie na swoje lekcje mogą być ..
bardzo prosze byście bylo fer i nie kopiowali z neta.. bo sama tak uiem zrobić.. daje naj!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T17:37:28+01:00
Polska:
1.Uczeń Zespołu Szkół Odzieżowych w Katowicach zmarł we wtorek rano podczas lekcji WF-u
2.Żandarmeria wojskowa zatrzymała pijanego podoficera, dowódcę drużyny z lubelskiej 3. Brygady Zmechanizowanej Legionów im. R. Traugutta. Wojciech U. jest podejrzany o wynoszenie amunicji z jednostki.
3.W naczyniach wydobytych z ponad 200-letniego wraku leżącego na dnie morza Bałtyckiego było piwo i masło. Tak orzekli eksperci z laboratorium chemicznego, którzy na zlecenie gdańskiego Centralnego Muzeum Morskiego (CMM) przebadali zawartość butelki oraz kamionkowego słoja.
4.20-letni Marcin M. przyznał się do zabicia swojej dziewczyny. Do zabójstwa doszło wczoraj w Morągu. 21-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Mężczyzna podczas przesłuchania zeznał, że zabił swoją dziewczynę, bo była w ciąży i nie chciała jej usunąć.
5.Wyrzucają ludzi z domów, bo budują autostradę
Prawie 400 działek zostanie wkrótce wywłaszczonych pod autostradę A1. Ich właściciele nie zgadzają się z wycenami rzeczoznawców i walczą o odszkodowania.

Świat:
1.Moskwę nawiedziła fala arktycznych mrozów. Wskazania termometrów spadły do minus 25 stopni Celsjusza - poinformował dyrektor regionalnej agencji meteorologicznej Aleksiej Liachow.
2.Trzęsienie ziemi o sile 4,4 w skali Richtera zanotowano dziś po południu na granicy Umbrii i Toskanii w środkowych Włoszech. Jego epicentrum znajdowało się dolinie Tybru w Umbrii.
3.Premier Włoch Silvio Berlusconi na razie pozostanie w szpitalu, a decyzja o terminie jego wypisania zapadnie we wtorek - ogłosił w biuletynie medycznym osobisty lekarz szefa rządu i zarazem ordynator oddziału w klinice w Mediolanie, gdzie jest on hospitalizowany.
4.2-letni uczeń jednej z brytyjskich szkół, został zawieszony za nielegalne rozprowadzanie wśród kolegów...chipsów. Nastoletni dealer złamał w ten sposób zakaz sprzedaży na terenie szkoły tuczącego jedzenia. Przepis zaleciło brytyjskie ministerstwo edukacji, by przeciwdziałać problemowi nadwagi.
5.Ktoś otworzył grób i ukradł ciało byłego prezydenta Cypru Tassosa Papadopoulos dzień przed pierwszą rocznicą jego śmierci - poinformowała lokalna policja.

Jak chcesz możesz coś dodać albo zmienić.
1 5 1
2009-12-15T17:39:14+01:00
Z kraju:
1) Umowa o współpracy wojskowej z Chinami
2) Rząd o polskiej misji w Afganistanie
3) Proces dotyczący m.in. korupcji w TVP
4) Gontarski stałym ekspertem śledczym
5) RPO: rząd zlekceważył zalecenia WHO
Ze świata:
1) Bomby przed kościołami- 11 osób zabitych
2) Gruzja może się zrewanżować Rosji
3) Kobiety nagminnie molestowane w świecie arabskim
4) Fidel Castro krytykuje Obamę
5) Strajki BA zagrożone: pasażerowie mogą polecieć