×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

W jaki sposób chrześcijanin powinien przyjmowac trudne sytuacje życiowe .? W udzieleniu odpowiedzi pomoże ci analiza poniższego tekstu .

Jeżeli jestesmy dziecmi , to i dziedzicami:dziedzicami Boga , a wspóldziedzicami Chrystusa ; skoro wspólnie z Nim cierpimy to po to , by wspólnie miec udział w chwale . { Rz 8,17 } .
Za pełną radosc poczytujcie to sobie , bracia moi,ilekroĆ spadają na was różne doświadczenia . Wiedzcie , ze to co wystawia waszą wiare na próbe , rodzi wytrwałosc{Jk 1,2-3}
(...)cieszcie się , im bardziej jesteście uczestnikami cierpień Chrystusowych , abyście się cieszyli i radowali przy objawieniu się Jego chwały(1 P 4, 13}

Zbawienie przyszlo przez krzyź , ogromna to tajemnica . Każde cierpienie ma sens , Prowadzi do pełni życia ** .

Z góry DZIĘKUJE .! ; * ;3
3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T17:10:41+00:00
Chrześciajanin powinien przyjmować cierpienie w spokoju gdyż wystawia to jego wiare na próbe i rodzi wytrwałość. A ci któzy będą najbardziej wytrwali w wierze dostaną się do nieba i będą tam razem z Bogiem cieszyć się wiecznym szczęściem.

Króko ale chyba treściwie, nie? ^^ jeśli ci sie podoba daj najlepszą odpowiedź ^^
6 4 6
2009-12-15T17:15:53+00:00
Prawdziwy chrześcijan trudne sytuacje powinien przyjmować w ten sposób że to Bóg wystawia ich na próbe, i nasze próby pokonania tych trudności owcują tym że kiedy stniemy przed stwórcą nasze wysiłki i cierpienia zostaną docenione i wynagrodzone tym ,że staniemy po prawicy Boga.
0 0 0
2009-12-15T18:37:57+00:00
Chrześcijanin podczas trudnych sytuacji życiowych powinien zawierzyć Bogu,bo każda trudna chwila w naszym życiu jest próbą naszej wiary. Wytrwamy to cierpienie tylko wtedy gdy bezgranicznie zaufamy Bogu. Jezus wiele musiał się wiele wycierpieć ale wytrwał bo zaufał Bogu. Wiara w Boga i modlitwa do Niego potrafi pomóc w każdej sytuacji.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci