Mam taką tabelkę.Podzieloną na cztery części.I tak w pierwszej kolumie mam artykuły szkole :zeszty A4,flamaster,długopis,gumka myszka,okładki,linijka.W drugiej kolumie mam Cene jednostkową.To zeszyt A4 kosztuje 4,50zł,flamaster 3,00zł długopis 0,75zł gumka myszka 0,35zł okładki 0,50zł i linijka 2,20zł W trzeciej kolumie mam ilość sztuk.No i znowu zeszyt A4 10 sztuk,flamaster 25 sztuk długopis 50 sztuk,gumka myszka 10 sztuk,okładki 15 sztuk i linijka 5 sztuk.A ja musze do każdego artykułu obliczyć WARTOŚĆ.Proszę o pomoc!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T18:33:26+01:00
No to jak masz to w exelu to pomnóż cenę jednostkową przez ilość sztuk