Odpowiedzi

2009-09-10T16:14:42+02:00
0,6 kg = 5,50
1,8 = 12zł ; 0,6kg = 4zł
2,4 = 18zł ; 0,6kg = 4,5zł
3,6 = 23zł ; 0,6kg = 3,8(3)zł
Odp: Najkorzystniejszy jest proszek za 23zł