Odpowiedzi

2009-12-15T20:05:45+01:00
Mamy za sobą trzy piękne lata bycia razem. To najpiękniejszy okres mojego i, mam nadzieję, Twojego życia. Byliśmy najszczęśliwszą parą na świecie. Wiem jak bardzo tęsknisz i cierpisz z powodu naszej rozłąki. Mnie też nie jest lekko i gdyby nie ciężka praca i świadomość tego, że po powrocie będziemy już zawsze razem, a zarobione, całkiem niezłe pieniądze, pozwolą nam zrealizować nasze wspólne plany i zrekompensują cierpienia rozłąki, to pewnie dawno bym oszalał z tęsknoty za Tobą.

Kiedy wyjeżdżałem trzy miesiące temu, wiedziałem, że będzie to nasz najgorszy okres i próba, jakiej wcześniej nie stawialiśmy czoła. Ale sądziłem, że nasza miłość wytrzyma każdą próbę, pokona każdą przeszkodę

chyba pomogłem
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T20:10:02+01:00
Drogi Antoni!
Witam Cię mój kochany. Już nei mogłam się doczekać, kiedy obejrze TWoje piękne oblicze, jednak Ty się nie zjawiłeś.
Ubolewam, jedank uważam, zę Twoja mądrość pozwoli nam się zobczyć jeszcze raz. Podam Ci dokładne miejsce i czas, kiedy dostanę więcej weny by okazać co czuję. Jesteś taki mądry, jesteś jak księżyc na niebie wsród milionów gwiazd, lecz Ty świecisz najjaśniej. Nasza miłość jest piękna, a nawet żelazny młot nie zdoła jej przełamać. Moje serce zawsze przy Twoim zostanie. Ma lubo!
Odpisz w końcu mój kochanku. Zjawię się jutro, u Cb o poranku. Pozdrawiam Cię, mój mistrzu.!


List jest krótki, jednak wykorzystałam fragmenty Romeo i Julia, więc praca jest poiprawna pod względem jezykowym, stylistycznym i gramatycznym.;dMam nadzijee, że miałąm wenę.;d Ja dostałam z tego listu 5 + ;)
10 4 10