×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

To prosze tylko was z tego polaka to jest na jutro

Opisz jednego członka rodziny w taki sposob żęby było dużocech pozytywnych . Ta praca powinna zając nie mniej nić trzy czwarte kartki A4Bardzo was rposz !!!!!!!!!!!!!!11
dam naj
1

Odpowiedzi

2009-12-16T12:50:41+00:00
Opis Taty

Opisuję mojego kochango tatę Adriana. Jest on bardzo ciekawym człowieniem, gdy był mały dobrze się uczył, teraz mi pomaga. Nie tylko w nauce, ale też w sporcie.

Mój tata jest bardzo wysoki ma aż dwa metry wzrostu. Jego ciało jest szczupłej budowy, umięśnione i opalone, i bardzo wysportowane. Na jego chudej twarzy widnieją nieieskie oczy, zadarty nos, szpiczaste uszy. Pod nosem ma krótki, kręcony wąs.

Tata jest bardzo wesołą osobą, ma wielkie poczucie humoru. Ma wiele pozytywnych cech takich jak: prawdomówność, wierność, koleżeństwo, oddanie, uczciwość, poza tym jest inteligentny,towarzyski, miły, dobry. Ma też kilka wad, ale każdy je ma, na przykład: nie jest cierpliwy, szybko się zniechęca, to tyle o jego złych i dobrych cechach.

Mój tata jest pozytywnie nastawiony do życia. MA dużo znajomych, przyjaciół. Znalazł sobie dobrą żonę, ma kilkoro dzzieci, mnie, dwie córki: Kasię i Anię, jednego syna: Bartka.

Jak już wspomniałem jest wysportowany. Codziennie gramy w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i inne gry.

Tata bardzo lubi dzieci, dlatego też pracuje w szkole, jako nauczyciel Wychowania fizycznego. Jego uczniowie bardzo go lubią, bo lubi sobie z nimi pożartować, pośmiać się nawet na lekcji.

Lubi ubierać sportowe rzeczy. Najchętniej nosi dresy. Bardzo rzadko ubiera garnitury, koszule itp.

Bardzo kocham mojego tatę, nie zamieniłbym go na żadnego innego. Życzyłbym każdemu człowiekowi na ziemi takiego ojca jak mój.

Uważam, że opisałem mojego tatę rzetelnie i uczciwie.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci