×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

"""Scharakteryzuj wybranego bohatera książki lub filmu, który nie jest lekturą szkolną """.

Prrosze o szybkie rozwiazanie . !!

; d
2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T20:03:16+00:00
Chciałam przedstawić bohaterkę mojego ulubionego filmu "Zmierzch"... a więc jest to siedemnastoletnia Bella Swan.
Bella mieszka z matką w Phoenix, ale musi przeprowadzić się ojca, który mieszka w Forks - niewielkim mieściny ukrytej pod zwałami nigdy nie ustępujących chmur.
Zacznijmy od tego, że nasza bohaterka nienawidzi deszczu i zimna, dlatego w Forks nie czuje się szczęśliwa. Jest nieśmiała, i skryta, to typ dziewczyny "cierpiącej w samotności" . Niestety bella ma słabą kondycje, więc jej koordynacja ruchowa pozostawia wiele do życzenia. Od początku wszyscy w nowej szkole są dla niej mili, jednak dopiero po pewnym czasie jest gotowa się otworzyć. Zakochuje się ona w nieziemsko przystojnym wampirze - Edwardzie Cullenie. Niestety on wie, że musi się trzymać od niej z daleka, dlatego jest dla Belli nieuprzejmy, a wręcz arogancki. Dziewczyna przez niego cierpi, staję się jeszcze bardziej tajemnicza. Gdy jednak miłość powoli zaczyna przezwyciężać zasady, możemy zaobserwować przemianę bohaterki. Staje się ona odważna i pewna siebie. Jest po prostu szczęśliwa.
Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o Belli zachęcam do obejrzenia filmu.
0 0 0
2009-12-15T20:20:15+00:00
Hermiona Granger z powieści ,, Harry Potter".

Występowała jako bardzo mądra i inteligentna dziewczyna, która pomagała ludziom którzy ją otaczali. Była jedną z pru odważnych osób opisywanych. W pierwszej części ukazano jej zarozumiałość ale także odwdzięczenie się za pomoc. Pomogła Harremu Potterowi i Ronaldowi Weasleyowi w zdobyciu kamienia filozoficznego.Udowodniła tam, że jest mądra i odważna pokonując a zarazem rozwiązując zadania. W drugiej części nadal pomagała swoim przyjaciołom w potrzebie.To ona rozwiązała tajemnice komnaty.We wszystkich tomach była pomocna i przyjaźnie nastawiona. Pomagała począwszy od najmłodszych po nauczycieli. Została prefektem w piątej części.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci