×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Prosze pomóżcie musze to mieć na dziś;(:(

NAPISZ NOTATKĘ DO KRONIKI SZKOLNEJ ZAWIERAJĄCEJ INFORMACJE O PRZEBIEGU WYCIECZKI DO MUZEUM SZTUKI STAROŻYTNEJ . UWZGLĘDNIJ TAKŻE SWOJE WRARZENIA Z POBYTU W TYM MUZEUM
2

Odpowiedzi

2009-12-16T12:07:35+00:00
Dzisiaj dnia ........... 2009 roku piszę tę notkę niedawno pojechaliśmy do muzeum sztuki starożytnej . było bardzo fajnie. Dużo dowiedzieliśmy się o sztuce starożytnej i bardzo jesteśmy z tego zadowoleni . Na początku troszkę nas to nie interesowało i mieliśmy smutne miny , ale potem miny się rozjaśniły gdy zobaczyliśmy piękne zabytki . Z zaciekawieniem słuchaliśmy przewodnika . To był piękny dzień , był on dla nas nie lada przeżyciem .


Możesz coś jeszcze napisać .
0 0 0
2009-12-16T12:06:59+00:00
... 25.08.09 r. klasa VI a oraz VI b udały się do muzeum sztuki starożytnej.
Wyruszyliśmy rano autokarem o godz . 6: 30, ponieważ nasz cel znajdował się o 250 km od naszego małego miasteczka .
Jadąc śpiewaliśmy i opowiadaliśmy różne ciekawe zdarzenia i przygody . O godzinie 10:20 dotarliśmy do muzeum . Czekaliśmy na panią przewodniczkę, a w tym czasie nasze opiekunki kupiły bilety.
Zaraz przybyła pani, z którą udaliśmy się na zwiedzanie . Żadnemu z nas się nie nudziło, ponieważ wszystko było bardzo interesujące . Już o godzinie 14:30 wszyscy byli zmęczeni i nie mieli siły na dalsze poznawanie starożytności. Opiekunowie wraz z panią postanowiły zakończyć wycieczkę.
Udaliśmy się do autokarem do domu . W drodze powrotnej nikt nie miał tyle energii i entuzjazmu co przedtem . Wycieczka bardzo mi się podobała i zaliczam ją do udanych .
pozdrawiam . ; *
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci