Jesteś poraz pierwszy w londynie. napisz list do koleżanki z innego miasta w Anglii

-powiedz, gdzie jesteś i co tam robisz,
-porównaj londyn do miejscowości, w której mieszkasz na stałe(weź pod uwagę co najmniej 2 rzeczy/2 aspekty)
-opowiedz o czymś co kupiłeś wczoraj i opisz tą rzecz,
-zaproponuj koleżance przyjazd do lodnynu w określonym terminie

tak wygląda to zadanie

na jutro bardzo proszę pomóżcie!

1

Odpowiedzi

2009-12-16T18:04:24+01:00
Droga Julio!
Warszawa,16.12.09


Piszę do Ciebie ten list , ponieważ strasznie się za Tobą stęskniłam. Jak wiesz od tygodnia jestem w Londynie mieszkam w miejscowości Southampton i bardzo mi się tu podoba. Wczoraj wraz z ciocią i bratem zwiedzaliśmy Londyn. Mogłam zobaczyć to cudowne miasto z lotu ptaka , ponieważ byłam na London Eye jest to oko Londynu z którego można podziwiać piękny krajobraz.
Byłam też w The British Museum jest jednym z największych na świecie muzeów historii starożytne.Jednak najbardziej spodobało mi się Madame Tussaud's Gallery jest to galeria figur woskowych.Można nie tylko zobaczyć najsłynniejszych ludzi show-biznesu, polityki, estrady, filmu, ale również ich dotknąć i podejść tak blisko.Uwierzysz w to?! mam zdjęcie z Jennifer Lopez.Wczoraj byłam w Praimarku jest to sklep , który posiada kilka pięter i można tam kupić wszystko.Jest tam bardzo tanio. Kupiłam sobie dużo ubrań. Na oxford street kupiłam dużo pamiątek.Dzisiaj jechałam tym słynnym londyńskim autobusem.
W Londynie jest cudownie. Bardzo mi się tu podoba, ponieważ tu jest zupełnie inne życie.W szkole angielskiej jest dużo łatwiej niż w polskiej. Więcej czasu spędzam z rodziną.
Mam nadzieję , że niedługo mnie odwiedzisz z niecierpliwością czekam.

Ps: Pozdrów rodziców i całą naszą paczkę.
Twoja(imię)