×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Cześć wszystkim.

Mam prace domową z wos-u.
Muszę napisać petycję do jakiejs fundacji. Może byc o jakiejs pomocy dziciom czy jakiej innej...
Proszę o jak najszybsze rozwiązanie.
1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-18T20:23:40+00:00
Szanowni Państwo.

W obliczu ogromnej niesprawiedliwości jaka dotknęła naszych znajomych dzieci niepełnosprawnych powstał projekt mający na celu zmiany w systemie świadczeń na rzecz naszych dzieci.

W imieniu koleżanek niepełnosprawnych dzieci, zwracam się do Państwa z prośbą o poparcie naszej ogólnopolskiej akcji, mającej na celu zmianę szarej rzeczywistości dotykającej rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych, rezygnujących z pracy zawodowej ze względu na stan zdrowia tych dzieci i konieczność ciągłej opieki nad nimi.

W kierowanej do naszych decydentów petycji skupiamy się na absurdalnych przepisach związanych z zasiłkiem i świadczeniem pielęgnacyjnym, składkami zdrowotnymi i emerytalno-rentowymi, oraz emeryturami dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, postulując o pilną zmianę poszczególnych uregulowań prawnych.
Obecnie rodzic rezygnujący z pracy zawodowej na rzecz opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem, po spełnieniu szeregu obwarowań jest uprawniony do poboru świadczenia pielęgnacyjnego w wysokości 420 zł oraz zasiłku pielęgnacyjnego w kwocie 153 zł. Za te środki nie jesteśmy w stanie utrzymać naszych dzieci, a tym bardziej skutecznie leczyć czy rehabilitować.

Na co dzień wspieramy się i pomagamy sobie wzajemnie .

Jeżeli uznacie Państwo, że nasze wołania o normalność dla grupy społecznej, od dawna zapomnianej i pomijanej przez naszych decydentów, zasługują na Państwa poparcie, to prosimy o złożenie podpisu w geście solidarności pod poniższymi postulatami.


Za wsparcie serdecznie dziękujemy...

no cos takiego..pozmieniaj sobie tutaj cos;P
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci