Odpowiedzi

2009-12-16T19:23:50+01:00
Nie, bo 4 cukierki za 5 zł kosztują 4 * 5zł = 20 zł, czyli mniej niz 12zł
2009-12-16T19:23:47+01:00
5*4= 20

Odp: Nie ponieważ za cztery cukierki zapłaci się 20 zł
2009-12-16T19:25:37+01:00
1 cukierek= 5zl to 5cukierkow =20zl bo 4x5=20
Nie mozna kupic 4 cukierkow za 12 zl.