Odpowiedzi

2009-09-12T13:21:47+02:00
Witam wszytskich obecnych 6-klasistów!

za rok czeka was nowa szkola, nowe otocznie, nowi nauczyciele, nowi znjaomi... wiem ze to brzmi troche strasznie ale nie ma sie co martwic. sam na poczatku tez sie balem. bylo strasznie. 3-klasisci wydawali sie tacy dorosli a ja stalem jak takie dziecko na korytarzu i mialem ochote krzyczek`mamo ja chcem do domu`. jakos sobie z tym dalem rade. a bylo to tak : mialem juz kilku znajomych w moim gimnazujm, zaczalem do nich zagadywac i jakos tak samo z siebie wyszlo ze zaczeli mnie poznawac ze swoimi przyjaciolmi. poznawalem coraz wiecej ludzi. probowalem sie wbic w ich otoczenie i udalo mi sie. balem sie ze mnie nie zaakceptuja ale mylilem sie. mam nadzieje ze z wami tez tak bedzie. i nie martwcie sie to tylko 3 lata. najwazniejsze jest to zebyscie nie mysleli negatywnie. idzcie do gimnazujm z pozytywnym nastawiniem i nie stujcie po katach z smutnymi minami.

zycze sukcesow i pozdrawiam
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-12T13:41:03+02:00
Drodzy szustoklaśiści!


Wiem, że teraz nadchodzi dla Was chwila stresu, ponieważ z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym przechodzicie do nowego, nieznanego Wam jeszcze otoczenia. Nie bójcie się bo nic złego Wam się tutaj nie stanie. Przyzwyczaicie się naprawdę szybko i zobaczycie, że ludzie, którzy Was będą otaczać w nowej szkole są bardzo przyjaźnie nastawieni.
Pytanie, które sobie zadajecie z pewnością brzmi "Czy dam sobie radę?!" otóż owszem. Dlaczego miałoby być inaczej. Przechodząc do gimnazjum zaczynacie wkraczać w inny dział swojego życia i nie możecie bać się zrobić kroku do przodu. Wiadome jest to, że będzie czasami ciężko jeżeli chodzi o naukę i inne przypadkowe zdarzenia osobiste ale każdy z Nas przechodzi to samo. Wystarczy przyłożyć się do pracy, usiąść nad książkami i będzie łatwiej jak nauczysz się na dany sprawdzian. Niestety ale czasami trzeba powiedzieć nie koleżance czy też koledze.
Nie bójcie się tego bo zawsze z problemem możecie zgłosić się do wychowawcy, który z pewnością Wam pomoże czy też do Pani psycholog, której nie należy się bać. Po 3 latach będziecie tylko wspominać wspaniałe czasy gimnazjum.

Z poważaniem, ...
2009-09-12T13:42:10+02:00
Witam was wszystkich!!!!!
juz niedlugo czeka was nowa szkola nowe otoczenie i nowe znajomosci,kazdy przezywa to ze stresem i zaniepokojeniem boi sie ze nie poradzi sobie w danej szkole lub w otoczeniu innych.Pojscie do nowej wyzszej klasy pozwoli wam potem na sukcesy w dalszym zyciu byscie mogli sobie radzic z trudnosciami i nauka ta pomoze wam tez znalezc dobra prace. Gdy idziecie na przod wasze zycie staje sie lepsze i cenniejsze nie przejmujcie sie tym co bedzie gdy bedziecie ruszac do gimnazjum miejcie na twarzy usmiech podejdzcie do tego bezstresowo i mile a napewno odnajdziecie sie w nowym otoczeniu i zaprzyjaznicie sie z innymi ;)