×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-17T16:52:10+00:00
Nie wiem, jak wygląda Twój pokój. ;b
tu masz przykładowy. ;]

Mój pokój jest pełen rozmaitych kolorów. Jego przestrzeń: nie jest zbyt duża/jest bardzo duża. W moim pokoju przeważają kolory: (wypisujemy). Na wprost od wejścia do pokoju stoi duże, wygodne łóżko wyścielone ładną, kwiecistą kościelą o kolorach pastelowych. Koło łóżka znajdują się dwa okna, a na nich drewniane żaluzje. Niedaleko stoi szafka narożna i pamiątki z wakacji, zabawki oraz duże pudło, w którym znajdują się niepotrzebne rzeczy. Metr za szafką umieszczona jest wielka komoda,a na niej 60-o litrowe akwarium z kolorowymi rybkami. Zaraz po tym znajdziemy szafę z ubraniami oraz biurko, na którym mieści się monitor. Zakończenie: Mój pokój bardzo mi się podoba, ponieważ jest w nim dużo, żywych kolorów. Jest w nim dużo/ mało sprzętu nowoczesnego. W pokoju można zawsze dobrze wypocząć dzięki dużemu łóżku, spokojnie nauczyć się na następne lekcje.
38 4 38
2009-12-17T16:53:47+00:00
Mój pokój jest dość duży. Jest pomalowany na fioletowo z czarnymi pasami(można zmienić). Przy oknie stoi łóżko. Obok łóżka jest biurko. Na biurku stoi laptop. Naprzeciwko łóżka w drugim końcu pokoju, jest ogromna meblościanka. W środku meblościanki jest postawiony TV i DvD. Lubię mój pokój, bo jest w nim dużo przestrzeni i czuję się w nim dobrze.
30 3 30
2009-12-17T16:57:50+00:00
Mój pokój jest dosc mały ale bardzo przytulny. Łubię w nim przebywac

W pomieszczeniu tym znajdują sie 2 dębowe biurka . jedno z nich służy mi do odrabiania lekcji a przy drugim stoi doś stary już komputer . Ściany w moim pokoju są jasnozielono-morelowe . Bardzo podobają mi się te kolory . Moje 2 drewniane okna wychodzące na ulicę zasłonione są firanką i ze zrobionymi przez moją mamę ozdobami . Na podłodze leży kolorowy dywan pasujący do reszty wystroju . Na jednej ze scian powieszone są moje plakaty ze znanymi osobami .
Mi osobiscie bardzo podoba sie jego wystrój i niechce tu nic zmieniac . No wome z wyjątkiem komputera .


( ortografie i interpunkcje popoprawiac trzeba ;)
24 3 24
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci