Odpowiedzi

2009-12-17T18:01:55+01:00
Masz takie troche śmieszne ;P

1. Bożonarodzeniowa choinka w Atenach dostanie całodobową ochronę policyjną ze względu na tragiczny los ubiegłorocznego drzewka, które zostało doszczętnie spalone podczas zamieszek z udziałem młodzieży.
Władze miasta postanowiły, że 15-metrowa konstrukcja z małych jodełek na metalowym szkielecie będzie regularnie monitorowana przez piesze patrole policyjne, po tym, jak w ubiegłym roku choinka miejska została spalona przez młodzież protestującą przeciwko policji po śmierci nastoletniego chłopca postrzelonego przypadkowo przez policjanta.

2. Blisko ośmiometrowy fragment schodów wieży Eiffla sprzedano na aukcji w Paryżu za 85 tys. euro - poinformowały francuskie media. Na tej samej aukcji wylicytowano też inne paryskie osobliwości, jak dziewiętnastowieczny pisuar czy ponad stuletnie ławki z metra.
Najcenniejszym przedmiotem poniedziałkowej aukcji, zatytułowanej "Paryż moja miłość", był liczący 40 stopni odcinek słynnej paryskiej "Żelaznej Damy", czyli oryginalnych schodów wieży Eiffla.

3. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pewna niemiecka fabryka słodyczy wprowadziła do swojej oferty metrowe Mikołaje z belgijskiej czekolady.
Pojedyncza figurka świętego Mikołaja z brodą z białej czekolady oraz butami z ciemnej czekolady waży około 10 kilogramów i kosztuje około 200 euro.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T18:03:19+01:00
1.Ali Agca szuka pracy
Zgodnie z tureckim prawodawstwem więzień, któremu pozostał do odbycia tylko miesiąc kary, może wystąpić o zgodę na opuszczanie w ciągu dnia więzienia, by szukać pracy. Wniosek musi zatwierdzić kierownictwo więzienia oraz prokurator generalny w Ankarze.
Agca, który kończy odbywanie kary za zabicie tureckiego dziennikarza w lutym 1979 roku, wyjdzie na wolność 18 stycznia przyszłego roku.
Już raz go zwolniono 12 lutego 2006 r., po odbycia 5,5 roku więzienia, ale został wkrótce potem zatrzymany. Władze wytłumaczyły to tym, że źle obliczono jego wymiar kary, błędnie interpretując ustawę amnestyjną.

2.50 igieł w ciele 2-latka. Ojciec "zrobił to z zemsty"

Około 50 metalowych igieł, których długość dochodziła do pięciu centymetrów, odkryli w ciele dwulatka brazylijscy lekarze. W związku ze sprawą został aresztowany były ojczym chłopca. Mężczyzna przyznał się do wbicia igieł w ciało chłopca - poinformowała brazylijska policja. Podejrzewa się, że chłopiec został wykorzystany w rytuałach czarnej magii.
Zgodnie z tym, co mówią funkcjonariusze, Roberto Carlos Magalhaes już po aresztowaniu wyznał, że do tego strasznego czynu nakłoniła go jego kochanka. - Zrobił to z zemsty, aby odpłacić się swojej żonie - poinformował odpowiedzialny za sprawę inspektor Helder Fernandes Santana w rozmowie z