×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T19:29:04+00:00
Bardzo, dawno , dawno temu żył Król z 3 córkami. Nazywały się one Alexa , Corea oraz Micasa historia tej rodziny zaczęła się tak:
Dziewczęta bardzo marzyły o zostaniu księżniczkami, lecz Ojciec nie godził się na to co pragnęły dziewczęta. Były one zawiedzione, aż tu nagle pojawił się pewnien człowiek o imieniu Atenus, który przedstawiając się jako władca odległej planety zaproponował Alexie , Corerze oraz Micasie żeby zawładnęły jego ziemią. Dziewczyny słysząc tą nowinę ucieszyly się i bez zastanowiena ruszyły za Atenusem do powozu i pojechały z nim. Ojciec jak się o tym dowiedział był zawiedziony, one były wszystkim co tak na prawdę kochał. Skoro tak było to dlaczego nie pozwolił im zostać księżniczkami ?A właśnie dlatego,że wiedział , że władza to wielka odpowiedzialność i poświęcenie a Ojciec bał się o swoje córki Lecz nie wiedząc kto to zrobił został sam...Szukał je wszędzie i wszędzie i ich nie znalazł. Minęły 3 miesiące dziewczyny były już przed konoracją w nowym pałacu. Atenus im wszytko powiedział jak to będzie, lecz prawdy to on nie mówił. Chciał je zabić , sposobem znanym w tamtych czasach... Uciąc im głowy. Ojciec w poszukiwaniach zobaczył tą odległą planetę, lecz nie wiedział co tam jest i do kogo należy, ale i tak na nią sięm udał wraz ze strażnikami. Gdy już tam dotarł ujrzał pałac. Natychmiast się tam udał i gdy wpadł na to wielkie przyjęcie na którym zlęciały się wszycy mieczkańcy innych planet ujrzał swe córki. w mgmnieniu oka Atenus ściął im głowy mieczem. Ojciec widząc to krzyknął " nie !" i upadł na ziemię.Atenusa czekala za to śmiertelna kara, a ojca dziewcząt zabrano do szpitala. Wszysycy mówili o tej tragedii, mówili także , że króla już się nie uratuje, ale jednak przeżył będac w dalszym zszokowaniu.
Dalej już nikt nie słyszał co się działo, również nikt nie znał powodu zabicia dziewcząt. Pozostało to w sercach setkach nieżyjących już ludzi.
Koniec:)
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci