×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-17T19:49:36+00:00
Dla mnie wyjątkowym miejscem jest ogród. Mogę tam odpocząć, zrelaksować się. Lubię słuchać śpiewu ptaków i wąchać kolorowe kwiaty.Zapominam o zmartwieniach, troskach, problemach... Przenoszę się w świat marzeń, w piękny kolorowy świat pełen tego czego najbardziej lubię. Mam przed oczami krainę, w której nie ma zmartwień, problemów, szkolnych obowiązków... Cieszę się z otaczającej mnie przyrody, ptaków, zwierząt, kolorowych kwiatów... Chcę by wiosna wiecznie trwała, bym mogła przychodzić tu
codziennie. Zapach kwiatów unosi się po całym ogrodzie i otacza mnie z każdej strony. Mam nadzieję, że każdy może przenieść się w taką piękną krainę.

Jeśli to jest git to daj naj ;)
12 4 12
2009-12-17T20:27:01+00:00
Uwielbiam przebywać w parku. Jest to miejscie dla mnie bardzo wyjątkowe, ponieważ poznałam tu Kasię, która do dziś jest moją najlepszą przyjaciółką. Nie zapomnę tego wydarzenia. Kocham to mniejsce również dlatego, bo mogę w nim odpocząć, zrelaksować się. Zawsze usiądę sobie na ławce pośród zieleni i wspominam dawne chwile. Patrzę na dzieci, które ładnie się bawią na placu zabaw i myślami przenoszę się w przeszłość. Myślę wtedy sobię, jak to fajnie być małym dzieckiem, nie mieć żadnych obowiązków. Uwielbiam to miejsce również dlatego, ze znajduje się w nim fontanna i piękne kwiaty. Patrząc na miły dla moich oczu krajobraz relaksuję się i zły humor od razu odchodzi. Chodzę do parku również, aby oderwać się od rzeczywistości.Gdy mam jakieś problemy staram się je przemyśleć i naprawić. W parku znajduje się także boisko, na którym zawsze z większą grupą gramy w siatkę. Świetnie się przy tym bawię. Park jest miejscem dla mnie bardzo wyjątkowym i to się nie zmieni. Mam nadzieję, że jeszcze przez długie lata będę do niego przychodziła.

-Mam nadzieję, że pomogłam :)
13 4 13
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci