Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-18T01:02:18+01:00
Trzeba wziąść pod uwagę:
-liczbę uczniów,
-koszty jakie będziemy ponosić (nie wiem może za zajęcie jakiegoś pomieszczenia, pomoc woźnych, wstawienie lepszego zamka w drzwi itd)
-przydałoby się zbadać rynek/przeprowadzić ankietę,
-zgromadzić informację co?w jakich ilościach? itd najchętniej kupowali by potencjalni klienci,
-zastanowić się jaki mamy budżet na początku,
-rozejrzeć się po okolicznych hurtowniach, cukierniach itp. jakie ceny,warunki mogą nam zaproponować (wybrać najlepsze),

I wiele wiele innych, tak teoretycznie to można wymieniać w nieskończoność, musisz coś wybrać i szczegółowo opisać, pod każdym względem.