Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-18T22:06:27+01:00
Forest Gump-był bardzo mało inteligentnym człowiekiem, dlatego naśmiewano się z niego. A mimo to znalazł kobiete swojego życia, zarobił ogromne pieniądze i został bohaterem.

Napoleon- był bardzo niski. Wyróżniał się swoim wzrostem. A mimo to odnosił spektakularne zwycięstwa w bitwach które prowadził. Został okrzyknięty jednym z najwybitniejszych wodzów/strategów/władców wszechczasów.
2009-12-18T22:07:04+01:00
Skąpiec-choć skąpy na samym końcu udowodnił że jest osobą dobrą i kochającą dzieci a nie pieniądze

Weiser Dawidek Pawła Huelle - choć był żydem był taki sam jak jego koledzy.Był dobry grzecznym chłopcem
2009-12-18T22:08:29+01:00
William Wharton "Ptasiek" - historia amerykańskiego chłopca , który od najmłodszych lat podpatruje ptaki i próbuje je naśladować . Już wtedy odróżnia się swoją pasją , doszukując się w ptakach wartości, których brakuje w otaczającej go rzeczywistości, takich jak niezależność, szlachetność i wolność. Ptasiek po ciężkich przeżyciach doznanych podczas wojny cierpi na schizofrenię. Tylko przyjaciel potrafi zaakceptować jego odmienność, jego przynależność do świata, w których jako ptak prowadzi normalne życie. Al przywołując wydarzenia z przeszłości, rozbudza w koledze poczucie człowieczeństwa. Obaj przyjaciele są różni i obaj próbują odnaleźć się w otaczającej rzeczywisości, która doprowadza ich do wspólnego wniosku, że lepiej być wariatem niż bezmyślnym niewolnikiem w klatce cywilizacji.