Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-19T12:01:11+01:00
(3*20)/x = x/15

x^2=60*15
x^2=900
x=900^(1/2)
x=30
x/3=10

Tak więc, paczka cebulek kosztuje 10zł.
2 5 2