Pewnego razu twoja klasa 6 wybrala sie na basen poza przestrzeń okołoziemską
opowiedz o tej wycieczce.
- w jaki sposob odbyla sie podróz
- w jakim celu wyjazd zostal zorganizowany
-co i kogo uczniowie zobaczyli
-jak sie kontaktowali z istotami pozaziemskimi, jak sie zachowywali
- czy wrócili do szkoly<tak>

S.F :)

2

Odpowiedzi

2009-12-19T14:05:36+01:00
Pewnego pięknego dnia wybraliśmy się na basen. Była to bardzo niezwykła wycieczka, a mianowicie wybraliśmy się na ten basen tylko, że był on położony poza przestrzenią okołoziemską.
Kiedy dotarliśmy na miejse... Po prostu było to miejsce nadzwyczajne i przede wszystkim bardz fascynujące.
Mieściła się tam niezliczona ilość basenów, 20- metrowych zjeżdżalń i jeszcze takich atrakcji jakich nie można sobie wyobrazić w normalnym świecie.
Gdy po podróży się odświerzyliśmy i coś przegryźliśmy, poszliśmy obie popływać. Było rewelacyjnie! Lecz gdy upłynęła mniej więcej godzina od naszego pobytu tam, zauważyliśmy nadlatujące "talerze". Kiedy już wylądowały, zaczęły z nich wychodzić jakieś małe istotki. Wyglądem przypominały pół niedźwiedzie a pół konie. Były uzbrojone. Miały jakieś mini- pistolety. Zaczęły do siebie mówić jakimś nieludzkim językiem.(...)
Po tej przygodzie czułam/łem się znakomicie. Byłam/łem taka wypoczęta/ty. Oczywiście opowiedzałam/łem o tym wszystkim swoim rodzicom, ale nie chcieli w to wszystko uwierzyć. Lecz ja zachowałam/łem to wszystko w sobie, w swoim sercu.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-19T14:09:31+01:00
Dnia 16.12.09r. wybraliśmy się z klasą na basen, który znajdował się w przestrzeni okołoziemskiej. Postanowiliśmy że polecimy tak rakietą, którą budowoliśmy od miesiąca. Rakieta mogła pomieścić maksymalnie 30 osób. W środku były wygodne sofy i fotele, na których mogliśmyt usiąść i obejrzeć telewizję lub pograć w gry na konsoli. Podróż miała trwać około 2 godzin, tak oszacował nasz fizyk. Wyruszyliśmy spod szkoły, czuliśmy się fantastycznie. Wszystko dookoła było takie dziwne i zarazem niezwykłe. Podczas lotu każdy z nas inaczej umilał sobie czas, jedni grali w gry, inni oglądali telewizję a jeszcze inni postanowili pójść spać by mieć siłę na pływanie. Od dawna planowaliśmy ten wyjazd, nie tylko ze względu na basen. Klasa II c była tam przed nami i powiedziała że basen jest fantastyczny, ale my chcieliśmy przy okazji tej podróży poznać kilka rzeczy. Planowaliśmy zbadać kilka minerałów i skał, unoszących się w powietrzu. W klasie mieliśmy dwóch geniuszy, którzy sami opracowali projekt rakiety a także specjalne ubranie, z wbudowanymi słuchawkami i mikforonem żebyśmy mogli się porozumiewać a także zapasem tlenu. Po godzinie lotu zatrzymaliśmy się nba chwilę by wyjść i zabrać próbki do badań, udało nam się bez problemu. Kontynuowaliśmy podróż, a nasi klasowi geniusze badali próbki. Uzyskaliśmy efekt jaki chcieliśmy, zbadane próbki przyniosły nam wiele informacji. Wkońcu dotarliśmy na miejsce, dokładnie po 2 godzinach 22 minutach i 22 sekundach. Gdy wysiedliśmy z rakiety, nasz kierowca zaparkował ją na odpowiednim miejscu a my ujrzeliśmy ogromny basen, ze zjeżdżalniami i wszystkim o czym można marzyć na ziemi. Dostrzegliśmy grupy turystów z ziemii, ale także istoty żyjące tutaj. Postanowiliśmy porozmawiać z miejscowymi istotami by uzyskać kilka informacji, a przy okazji porzeszyć gałęzie naszej wiedzy. Podeszliśmy do grupki dziesięcio osobowej. Gdy zaczęliśmy z nimi rozmawiać okazało się, że znają oni język angielski. Rozmawialiśmy z nimi po angielsku zadając masę pytań, na które chętnie nam odpowiadali. Zapoznaliśmy się po krótce z ich historią, opowiedzieli o swojej kulturze i języku. Po rozmowie z nimi, wspólnie udaliśmy się na basen. Bawiliśmy się fantastycznie. Po około 5 godzinach, wiedzieliśmy że musimy wracac do domu. Pożegnaliśmy się z naszymi nowymi przyjaciółmi i wsiedliśmy do rakiety. Podróż do szkoły była przyjemna i wydawała się krótsza, ponieważ wszyscy byli zmęczenie i poszli spać. Gdy dotarliśmy pod szkołę było już po 20 czasu ziemskiego. Wszyscy poszliśmy do dom u. Na drugi dzien po przyjściu do szkoły opisaliśmy wyniki badanych próbek. Nasza pani zadała nam, bysmy napisali referat na temat naszych nowych przyjaciól, by zgromadzić jak najwięcej informacji o nich, ich kulturze i historii. Nie mieliśmy z tym żadnego problemu.
Wycieczkę na basen wspominamy bardzo miło, planujemy ją takżę powtórzyć w najbliższym czasie.
2 5 2