Odpowiedzi

2009-12-19T19:19:53+01:00
Mógłby kupić 5kg renet
lub 4kg malinówek
lub 3kg lobo
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-19T19:20:22+01:00
Możliwości Janka
- 5 renetów;
- 4 malinówki
- 3 jonatany
- 3 lobo

Lub też może kupić mieszanie (np 3 renety i 1 malinówka) ale tych sposobów będzie b.dużo więc nie wiem czy jest sens wypisywać je?
2009-12-19T19:21:48+01:00
5 x 1zł = 5zł za 5 kg renet
2 x 1,20 + 2 x 1,30 = 5zł za 4 kg malinówek i jonatanów
2 x 1,50 + 2 x 1 = 5 zł za 4 kg lobo i renet