Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-19T21:42:08+01:00
Eryk może kupic 7 hot dog



I tak ci jutro walne
1 1 1
2009-12-19T21:42:14+01:00
30zł : 4.4 = 6.81

Odp. Eryk może kupić 6 HOT - DOGÓW i zostanie mu jeszcze 3.60 zł.
1 5 1
2009-12-19T21:43:46+01:00
Bardzo latwe.
wystarczy podzielic 30zl na 4,40zl
30/4,40= 6 HOT DOG ale otrzyma reszte 3,60zl
Odp. Eryk moze kupic 6 Hot Dog.