Przygotuj tekst przemówienia z okazji zakończenia roku szkolnego. Postaraj się wywołać serdeczny nastrój, a wyrażając uczucia, unikaj stereotypowych, sloganowych sformułowań.
Ma to zając około strony A5, myślę że to nie wiele :]

Z góry dziękuję i proszę nie robić "kopiuj, wklej" bo nie chce żadnych plagiatów.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-20T13:28:58+01:00
Szanowni Państwo.
Drodzy Nauczyciele i Uczniowie.
Chciałabym zacząć od podsumowania minionego roku szkolnego. Dla wszystkich był to rok ciężkiej pracy, wyrzeczeń i poświęceń. Dzięki temu Wasze osiągnięcia były bardzo dobre. Egzamin klas szóstych i gimnazialnych wypadł na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie uczestniczyli
w wielu konkursach, olimpiadach i zdobywali nagrody. Dzięki waszym zasługą nasza szkoła cieszy się powszechnym uznaniem.
Wszyscy zasłużyliśmy na wypoczynek. Mam nadzieję, że nadchodzące wakacje będą dla Was miłe, pełne mocnych wrażeń. Życzę Wam, abyście spędzili je jak najlepiej. Pamiętajcie o tym, aby zawsze przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Bądzcie zawsze odpowiedzialni.
Serdecznie dziękuje klasie III gimnazjum i życzę powodzenia w dalszej nauce, poza murami naszej szkoły. Przed Wami nowe wyzwania, nowa szkoła, nowi nauczyciele, myślę, że sobie doskonale poradzicie.
A wam drodzy uczniowie i nauczyciele, mówię do zobaczenia we wrześniu. Mam nadzieję, że wrócicie wypoczęci, uśmiechnięci i opaleni, gotowi do ciężkiej pracy.


Dziękuje
4 5 4
2009-12-20T13:35:21+01:00
Drodzy nauczyciele, koledzy i koleżanki !
Zebraliśmy się tu, aby pożegnać kolejny rok szkolny, z którego wynieśliśmy nowe doświadczenia, oraz jakże ważną w naszym życiu - wiedzę, jak mówił sam Horacy "Ośmiel się być mądrym".
Każdy znas zapamięta swoje upadki, oraz wzloty, jakich doświadczył podczas tego roku szkolnego. Zapamieta chwile spędzone z przyjaciółmi na przerwach, niezapowiedziane kartkówki, oraz wycieczki klasowe. W pamięci pozostanie również nieodłączny stres, jaki nie raz towarzyszył nam przed nie jedna lekcją.
Dyrektorowi, oraz nauczycielom chcielibyśmy serdecznie podziękować za trud i cierpliwość, jaki codziennie towarzyszył in podczas pracy, oraz za ich wyrozumiałość, którą niejednokrotnie nas obdarzali.
Wszystkim tu zgromadzonym pragnę życzyć słonecznych, radosnych wakacji, abyśmy wrócili po nich wypoczęci i gotowi do dalszej pracy. Dziękuję !
4 5 4