Basia P poszukuje pracy. Napisz list motywujący do firmy.


Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SEKRETARKA - ASYSTENTKA

Wymagania:
_ dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
_ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
_ samodzielność
_ wyksztatcenie minimum średnie
_ umiejętność pracy z komputerem
_ znajomość sprzętu biurowego
_ umiejętność pracy w zespole
_ obowiązkowośĆ
_ dyspozycyjność
Wybranej osobie zapewniamy bardzo dobre warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przestanie listu motywacyjnego w języku niemieckim, CV oraz zdjęcia ..,
__________________________________________________
Basia P Jest absolwentką germanistyki. Ma trzyletnie doświadczenie w pracy biurowej. Ukończyła kurs z zakresu administracji. Efektywnie pracowała w zespole przy przygotowaniu projektów międzynarodowych. W nagrodę zrefundowano jej koszty kursu komputerowego. Jest zrównoważona, komunikatywna, otwarta na wszelkie nowości, potrafi współdziałać.

1

Odpowiedzi

2009-12-24T11:25:20+01:00
Barbara Polanik
ul. Świdnicka 4/28
76-345 Wrocław
tel. 0-93 236 23 43
e-mail [email protected]

Do Dyrekcji
Patent Made Happy S.A.
ul. Sasanek 1
we Wrocławiu

Podczas rozmowy z Panią Iloną Koterską (16.07.2008) dowiedziałam się, że poszukujecie Państwo osoby na stanowisko sekretarki w dziale wdrożeń patentów gospodarczych. Pokrótce zapoznałam się z wymaganiami stawianymi osobie, która miałaby objąć takie stanowisko. W związku z tym postanowiłam przedłożyć Państwu niniejszy list motywacyjny.

Praca taka jest zgodna z moimi zainteresowaniami i posiadanymi kwalifikacjami. Mam trzyletnie doświadczenie w pracy biurowej, a przez ostatnie 2 lata pracowałam w firmie Marco Polo Ltd jako asystentka kierownika kontroli jakości nowych wynalazków. Jestem absolwentką germanistyki, posiadam dobrą znajomość rynku nowatorskich urządzeń - co przydałoby się na pewno w Państwa firmie.

Posada sekretarki umożliwi mi także pogłębianie swych zainteresowań w zakresie pracy w biurze i poza nim - w terenie. Ukończyłam kurs z administracji Mam odpowiednie kwalifikacje w zakresie obsługi urządzeń biurowych, komputera i urządzeń peryferyjnych. Nie obce są mi pakiety biurowe Microsoft Word, Excel, Access, Power Point itp., również Open Office i pomniejsze oprogramowanie biurowo-księgowo-prezentacyjne.

Dotychczasowa praca nauczyła mnie zrównoważenia, komunikacji, jestem otwarta na wszelkie nowości, potrafię współdziałać.

Efektywnie pracowałam w zespole przy przygotowaniu projektów międzynarodowych, dzięki czemu w nagrodę
zrefundowano mi koszty kursu komputerowego.

Kilkuletnia praca po szkole ukształtowała mój charakter i powiększyła umiejętności. Dowodem doceniania ze strony byłego pracodawcy jest list polecający, w którym też wymieniono wyróżnienia za mój wkład w rozwój firmy Marco Polo Ltd.

Pracę pragnę zmienić w związku z przeprowadzką z Krakowa do Wrocławia. Myślę, że i tutaj realizując się wniosę cenny wkład w pracę Państwa firmy. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, z przyjemnością także dowiem się czegoś więcej o tej posadzie. Jeśli Państwa zainteresował mój akces chętnie przybędę na rozmowę.

Z wyrazami szacunku.
(to jest na polski, więc nie tłumaczyłam tego na niemiecki xd )
1 5 1