×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

W liście do kolegi przekonaj go,że święta Bożego Narodzenia zmieniają ludzkie serca.Odwołaj się do "Opowieści Wigilijnej".

Pilne!!!!
1

Odpowiedzi

2009-12-24T13:20:08+00:00
Warszawa , 18.12.2009 r.

Drogi Macieju !
Na początku mego listu serdecznie Cię pozdrawiam .
Już nie długo święta ! Uwielbiam ten okres - przygotowania , sprzątanie , gotowanie ... wspaniale . Ale w mym liście do Ciebie pragnę Cie przekonać , że właśnie Święta Bożego Narodzenia odmieniają ludzkie życie .
Kiedy zbliża się okres Wigilii , to wszyscy bardzo pragniemy tego spotkania się z rodziną , porozmawiania a także wspominania . Wtedy właśnie człowiek zapomina całkowicie o problemach , nie miłych sytuacjach ... Oddajemy się rodzinie , i najbliższym . Ale jednak wśród nas są tacy , dla których Święta Bożego Narodzenia to największa '' głupota '' . Takie osoby to zazwyczaj samolubni , nie empatyczni ludzie . nie interesuje ich świat dookoła , bo są zakochani w sobie . Dlaczego ? Najprawdopodobniej dlatego , że w przeszłości nie doznali ciepła rodzinnego , miłości i dobroci od drugiego człowieka. Może byli samotni ? Wiem , że dla Ciebie jest to szokujące , ale tak jest . Są wśród nas tacy ludzie . Kiedy my dzielimy się opłatkiem oni już na pewno dawno śpią w łóżkach . Ale może możemy im pomóc . Rozejrzyj się dookoła i zobacz czy nie jest obok Ciebie ktoś kto potrzebuje pomocy . Bo to własnie Święta Bożego Narodzenia , rodzina w tym czasie odmieniaja ludzkie zycie .
Na tych słowach kończę mój list . Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie spokoju , miłości z okazji Świąt Bożego Narodzenia a także marzeń w nadchodzącym nowym roku .

Magdalena .

P.S pozdrowienia dla Twojej nie dawno narodzonej siostrzyczki Agatki .
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci