×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz wypracowanie na Temat : kiedy patrze w lustro widzę...

2.zależy mi na tym żeby opisana postać była mężczyznom..musi mieć krótkie czarne włosy..wysoka niezagruba i wgl.....
Nie może być to opis postaci dodać kilka cech harakteru Prosze..daje naj...
2

Odpowiedzi

2009-12-20T18:00:16+00:00
Gdy patrze w lustro widzę wysokiego młodzieńca. Ma on krótko przystrzyżone, czarne niczym smoła włosy, jasną, nieskazitelną cerę. Spod długich rzęs spoglądają niesmiało duze, ciemne oczy.
Sylwetka mężczyzny jest zgrabna i nienaganna. Umięśnione ramiona są splecione. Ubrany jest schludnie i modnie zarazem. Flanelowa koszula w kratę zgrabnie układa się na ciele. niebieskie jeansy opuszczone nisko sa zawiniete w nogawkach. Na stopach spoczywają czarne trampki. chłopiec jest wyraźnie zakłopatany, jak gdyby nie akceptował swojego wyglądu.Nagle uśmiecha się delikatnie; jakby dodając sobie tym otuchy.Zza kołnierzyka koszuli wystaje srebrny łańcuszek z zawieszka, która dzwoni przy kazdym jego ruchu.

ciesze sie jezeli mogłam pomóc.
5 5 5
2009-12-20T18:02:49+00:00
Kiedy patrze w lustro widzę siebie takiego, jakim jestem, choć chciałbym być inny, przystojniejszy. Tym czasem widzę mężczyznę o krótkich, ciemnych czarnych włosach, wysokim wzroście. Jestem bardzo szczupły i takim siebie widzę. Mężczyzna ubrany w czerwoną bluzę i żółte jeansy. Niebieskie duże oczy i średnie uczy, bardzo lubiący swoje lekko czerwone usta. Lustro jakimś cudem odzwierciedla moje cechy. Jestem odważny, co ukazują moje oczy, lubię być stanowczy, co odzwierciedlają w pełni moje włosy. Jestem bardzo radosny, dlatego noszę kolorowe ubrania, które ukazują mój charakter codziennie. Lubię się przyglądać w lustrze, oglądać swoje włosy i całego siebie, oraz podziwiać swój styl ubierania.
9 3 9
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci