Odpowiedzi

2009-12-23T20:53:26+01:00
Na ile jesteśmy tolerancyjni?? Na tyle,że nasza tolerancja nie pozwala nam na tolerowanie obcych kultur,polityki czy religii. Traktujemy to w zły sposób. Jesteśmy tego świadomi ale jakoś tak jest lepiej pośmiać się z innych. Nasuwa mi się taka myśl gdy ktoś nosi okulary czy aparat lub trochę inaczej wygląda śmiejemy się z niego,ale gdy sami tacy jesteśmy to szukamy podpory czy ramienia by się wypłakać.Z drugiej strony to takie modne być tolerancyjnym dla innych i najlepiej móc głośno krzyczeć -Halo ja mam koleżankę ciemnoskórą/muzułmankę/lesbijkę. Tak przecież jesteśmy tolerancyjni i co teraz Brawa? Oszukujemy sami siebie. Nie róbmy tak więcej.
  • Użytkownik Zadane
2009-12-24T01:58:27+01:00
Witam wszystkich tu zgromadzonych.Od dawna nurtuje nas problem tolerancji w Polsce.A głównym zadaniem konferencji jest ocena postępu w działaniach ustanowionych podczas Światowej Konferencji Przeciwko Dyskryminacji Rasowej, Rasizmowi, Ksenofobii i Pochodnym Formom Nietolerancji w Polsce.
Kieruje to naszą uwagę na ludzi w potrzebie i konieczność zapewnienia im pomocy, na którą zasługują.A bierne przyglądanie się temu zjawisku szkodzi całemu narodowi Polskiemu.Musimy zwrócił się do rządów państw i wszystkich ludzi na świecie że sprawą zasadniczą jest ich ochrona przed katastrofami naturalnymi.Wszystko to uświadamia nam prawdę że dzielimy jedną planetę, jeden wspólny dom,my wszyscy, całe narody i cały gatunek ludzki.