×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Wystąpienie z okazji inauguracji Światowego Dnia Tolerancji w Polsce o szkodliwym wpływie uprzedzeń stereotypów i nietolerancji na rozwój społeczeństwa

Polskiego.
2

Odpowiedzi

2009-12-23T19:53:26+00:00
Na ile jesteśmy tolerancyjni?? Na tyle,że nasza tolerancja nie pozwala nam na tolerowanie obcych kultur,polityki czy religii. Traktujemy to w zły sposób. Jesteśmy tego świadomi ale jakoś tak jest lepiej pośmiać się z innych. Nasuwa mi się taka myśl gdy ktoś nosi okulary czy aparat lub trochę inaczej wygląda śmiejemy się z niego,ale gdy sami tacy jesteśmy to szukamy podpory czy ramienia by się wypłakać.Z drugiej strony to takie modne być tolerancyjnym dla innych i najlepiej móc głośno krzyczeć -Halo ja mam koleżankę ciemnoskórą/muzułmankę/lesbijkę. Tak przecież jesteśmy tolerancyjni i co teraz Brawa? Oszukujemy sami siebie. Nie róbmy tak więcej.
0 0 0
2009-12-24T00:58:27+00:00
Witam wszystkich tu zgromadzonych.Od dawna nurtuje nas problem tolerancji w Polsce.A głównym zadaniem konferencji jest ocena postępu w działaniach ustanowionych podczas Światowej Konferencji Przeciwko Dyskryminacji Rasowej, Rasizmowi, Ksenofobii i Pochodnym Formom Nietolerancji w Polsce.
Kieruje to naszą uwagę na ludzi w potrzebie i konieczność zapewnienia im pomocy, na którą zasługują.A bierne przyglądanie się temu zjawisku szkodzi całemu narodowi Polskiemu.Musimy zwrócił się do rządów państw i wszystkich ludzi na świecie że sprawą zasadniczą jest ich ochrona przed katastrofami naturalnymi.Wszystko to uświadamia nam prawdę że dzielimy jedną planetę, jeden wspólny dom,my wszyscy, całe narody i cały gatunek ludzki.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci