×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Bardzo prosze o rozprawke temat młodość jest piekna ale bywa też i trudna z góry dziekuje na dzisiaj najpózniej jutro :)

2

Odpowiedzi

2009-12-20T18:49:59+00:00
Każdy z nas, który jest już w podeszłym wieku, chciałby chociaż we mgle powrócić do lat swojej młodości, choć czasem nasza młodość była bardzo trudna. Dzisiejsza młodzież ma piękną młodość, bez kłopotliwą i łatwą. W dzisiejszych czasach, nie ma problemów, są jedynie małe drobnostki, którymi się przejmujemy. Młodość, to piękne lata, które nigdy do nas nie powrócą i lata, które wspominamy najczęściej - nasza pierwsza przyjaźń, pierwsza miłość. Doceniajmy młodość,która jest naszym skarbem.
2 3 2
2009-12-20T18:54:51+00:00
Uważam, że młodość jest piękna ale bywa też trudna. Swoją tezę postaram się uzasadnić odpowiednimi argumentami.

Pierwszym argumentem są młodzieńcze problemy. Nastolatkowie posiadają wiele problemów. Niektóre z nich nie są zbyt proste do rozwiązania. Jednym z kłopotów może być pierwsza miłość. Nie zawsze jest ona szczęśliwa, co bywa bardzo skomplikowane.

Kolejnym argumentem jest złe towarzystwo. Młodzi ludzie poznają wiele osób, nie zawsze dla nich odpowiednich. Czasami takie sytuacje konczą się nienajlepiej, czasami nawet tragicznie.

Nie można pominąć jednak tego, że młodość bywa też piękna. Wiele osób twierdzi, że napiękniejsze lata w życiu człowieka to lata młodości. Zgadzam się z tym. W tym okresie życia dużo rzeczy się poznaje, dowiaduję.

Myślę, że przytoczone argumenty pozwolą zgodzić się z twierdzieniem, że młodość jest piękna, ale bywa też trudna.
4 4 4
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci