Odpowiedzi

2009-12-20T19:55:14+01:00
0,45*7,80=3,51 zł
5*0,35=1,75 zł
2*1,95=3,90 zł

3,51+1,75+3,90=9,16zł

Starczy jej 10 zł
2 5 2
  • Użytkownik Zadane
2009-12-20T19:56:48+01:00
0.45kg*7.80zł=3.51zł
0.35zł*5=1.75zł
1.95zł*2=3.9zł
3.51+1.75+3.9=9.16zł
10+9.16=0.84zł

Wystarczy zostanie jej 0.84 zł.
1 5 1