×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Zredaguj kartkę z pamiętnika :

"To był najgorszy dzień z mojego życia"

Nie może byc z neta !!!
Potrzebne mi to na dziś.
2

Odpowiedzi

2009-12-20T19:21:02+00:00
To był najgorszy dzień z mojego życia!
Nie no i znów Ewelina się ze mną pokłóciła! Moja najlepsza przyjaciółka naśmiewała się ze mnie na przerwie, z Olką, Karoliną i Klaudią! Jest mi przykro... Odebrały mi przyjaciółkę i lata budowania przyjaźni.! One są jak skrzyżowanie pająka ze żmiją, najpierw cię przestraszą a potem zabiją.! Myślę że Ewela się "obudzi" z tego potwornego snu!!
0 0 0
2009-12-20T19:24:26+00:00
________Pewnego dnia, gdy obudziłam się, spojrzałam na zegarek- zaspałam. Zaczęłam się ubierać w pośpiechu. W dodatku zapomniałam kluczy i nie zjadłam śniadania, wychodząc z domu.
_______Gdy biegłam przez park słuchałam w pośpiechu mp3. Pewien starszy pan spytał mnie o godzinę. Podałam ją z niechęcią, ponieważ bałam się o spóźnienie.Nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami. Straciłam równowagę i upadłam, po chwili zasnęłam. Otworzyłam oczy dopiero po paru godzinach. Znalazłam się w pustym, czarnym miejscu w dodatku twarz miałam zaklejoną. Przybiegli do mnie jacyś pani i zapytali o pieniądze, oraz o komórke, mp3 i mój złoty zegarek, który dostałam na gwiazdkę. Bardzo się przeraziłam i zrozumiałam, że mnie porwano. Oddałam porywaczom wszystko, na szczęście mnie wypuścili. Pobiegłam na Policję i zadzwoniłam do mamy. Gdy złożyłam zeznania na policji, poszłam do domu i wyspałam się , by o wszystkim zapomnieć.
_______ Był to najgorszy dzień w moim życiu. Nauczyłam się jednak, by zawsze rozglądać się i wyglądać złych ludzi, oraz nie ufać nikomu.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci