Odpowiedzi

2009-12-21T15:21:29+01:00
6.50+13+7.50 = 27zł za 3 kg
27 : 3 = 9zł
Odp : kilio otrzymanej mieszanki kosztuje 9 zł
2009-12-21T15:22:10+01:00
6,50 + 13 + 7,50 dzielone na 3 (bo jest 3kg) = 27 dzielone na 3 = 9 czyli 9zl kosztowalo kilo mieszanki
2009-12-21T15:22:46+01:00
6,50zł +13zł + 7,50zł = 27 zł
27zł ÷ 3kg =9 zł/kg
Cena 1kg otrzymanej mieszanki to 9zł.