Odpowiedzi

2009-12-24T11:54:49+01:00
Pewnego dnia,znalazlam w ogrodku wielką ksiengę,w której byla suszona koniczyna.Chwaliłam się nią,ale nie otworzyłam jej ,az do wieczoru.Było to tak.
Mama kazała mi isc spac,ale ja nie bylam zmeczona wiec kiedy wyszla z pokoju i bylo zbaszone swiatlo w zielam latarke i pisalo w niej tak:
Gdy zaczniesz czytać tą ksiązkę,wejdziesz doniej i małymi literkami było napisane :weź ze sobą koniczyne to klucz do skarbu. Nie bałam się i czytalam.Nagle wydawalo mi sie ,ze unosze sie w powietrzu.Z tego przerazenia zemdlalam.Kiedy sie obudzilam bylam na srodku zielonej,pachnącej pięknie łaki.
Podszedł do mnie krulik i spytal -Jak się tu dostałaś ?,ja na to -Przez ... i lapką zamknal mi buzie.-Napewno przez k...s...ią dalej nie mogę powiedziec spytalam -Czemu? ,-Dobrze opowiem ci .
Działo się to -123456789 lat temu,kiedy nawet nie bylo ludzi,na poczatku byl tu las gdzie mieszkal zly goryl.Byl panem.Nie dopuszczal do tego ,zeby jego poddani,czyli my sie buntowali.Jeden dzik to zrobil wyrwal mu ksiazke i wyleciala za ogrodzenie do prawdziwego swiata,czyli do twojego.Opowiem ci dalej.Zly goryl zezloscil sie tak ,ze popelnil samobojstwo.Nikt nie plakal.AZ DO TERAZ.Nasza,krolowa nowa teodora ,potrzebuje zaklecia i kluczu lecz jednak kiedy go nam ofiarujesz zostaniesz tu na zawsze.I skonczyl odbiegajac.Nie wiedzialam co zrobic,ale ,ze mialam dobre serce oddalam ksiazke,klucz czyli sucha koniczyne.
Od tego czasu jestem w tym świecie od dlugich lat i nie zrobilam nic ,a nic zlego .