Odpowiedzi

2009-12-21T17:46:02+01:00
1,4*4,65=6,51 - za cytryny
20,77-6,51=14,26 - za pomarańcze

14,26:2,3=6,2 - cena kg pomarańczy (drogo)
1 5 1
2009-12-21T17:52:29+01:00
4.64*1.4=6.51
20.77-6.51=14.26
14.26:2.3=6.20

odp. Kilogram pomaranczy kosztuje 6.20
2009-12-21T18:00:57+01:00
1kg cytryn kosztuje 4,65zł czyli
1,4kg*4,65zł=6,51zł- tyle kosztuje 1,4kg cytryn

20,77-6,51=14,26zł- tyle reszty zostało

14,26/2,3=6,20zł- tyle kosztuje 1 kg pomarańczy

Odp: 1 kg pomarańczy kosztował 6, 20 zł.