Odpowiedzi

  • Itak
  • Rozwiązujący
2009-12-21T18:28:16+01:00
1/4 x 4,80 = 1,2

Odp: Ćwierć kilo selera kosztuje 1, 2 zł.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-21T18:30:34+01:00
Cwiartka=1/4
4,8 podzielić na 4 = 1,2
o to chodzi?
1 5 1