Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-21T20:51:48+01:00
Zacznij sobie tak: Kiedy mam chwilę wolnego czasu, lubię usiąść w wygodnym fotelu, z filiżanką ciepłej herbaty i zagłębić się w świat przygód bohaterów moich ulubionych książek. Kiedy czytam nic więcej mi nie potrzeba. Mam wrażenie jakbym trafiła do całkiem innego i bardzo odległego świata - pięknego świata. Najbardziej lubię książki przygodowe. Niezwykłe przeżycia bohaterów wciągają mnie do tego stopnia, że niekiedy czuję się jakbym sama była świadkiem, a nawet uczestnikiem wydarzeń. Dobra książka to świetna sprawa - uczy, śmieszy i ciekawi.

Coś w tym rodzaju może być? ;D
5 5 5
2009-12-21T20:59:05+01:00
Bardzo często w wolnch chwilach, gdy na podwórku deszcz i szaruga, ja biorę ksiązkę w rękę, zapalam babcinną, kolorową lapmkę i czytam. Na nadmiar dobrego mój ukochany cieplutki kot tuli mi się pomiędzy nogi, bardzo miło ogrzewając je.
Lubię pozanwać nowych bohaterów ksiązkowowch. Myslę, że czytanie jest pożyteczne, ponieważ dzięki niemu jesteśy bardziej kreatywni i poszerzamy swoją wyobaźnię. Gdy dorosnę pragnę zostać pisarką, gdyż widzę, jak czytanie uszczęśliwia wielu ludzi.


Myślę, że jest nieźle ;p
Czekam na pukntu ;*
Pozdrawiam ;**
5 3 5
2009-12-21T21:01:45+01:00
Lubię czytać-nie każdy chce tak mówić. zamiast książek używamy internetu choć czytanie to coś innego niż komputer. ja jednak lubię czytać książki, a najbardziej ( wstaw swoją ulubioną książkę). czytanie jest bardziej efektywne i pokazuje informacje które często nie są zawarte w internecie. codziennie idziemy na łatwiznę i kopiujemy informacje. czytając stajemy się mądrzejsi bo nawet zwykła gazeta zawiera krzyżówki i anegdoty których nie znajdujemy w sieci. czytanie to coś więcej niż internet. gdy czytam to przenosimy się do innego świata, świata bajki,której nigdy nie znajdziemy w sieci. czytając uczymy się ortografii i interpunkcji i w każdym razie umiemy napisać z łatwością dyktando. komputer tego nie uczy-poprawia nasze błędy,których nie wykrywamy bo nie czytamy.
3 4 3